Producenci
Formy płatności

Dla Twojej wygody realizowania zakupów w naszym sklepie internetowym Sweet-Dreams.pl umożliwiamy następujące formy płatności:

Przelewem internetowym - płatność online 

To najwygodniejsza dla Ciebie i najbezpieczniejsza forma płatności internetowej, w trakcie składania zamówienia. Proces przebiega automatycznie i płatność jest od razu księgowana do zamówienia. Towar może być wydany od razu.

Płatności online w naszym sklepie obsługiwane są przez Blue Media S.A. i realizowane przez większość banków, karty płatnicze i kredytowe, Blik. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Płatności Shoper działają jak podobne: PayU, Przelewy24, DotPay, PayPal.

 

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Ta forma płatności wydłuża proces realizacji zamówienia, gdyż płatność oczekuje na potwierdzenie z banku i ręczne zaksięgowanie. Przelew tradycyjny to forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

 

Opcja: Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl